Skip links

Bize Ulaşın

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesajınız

  Reklamverenler Derneği

  Bize Ulaşın

  GMW'23 ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Partnerlik

  Global Marketing Week Istanbul Partnerlik şartları hakkında bilgi edinin.

  rvd@rvd.org.tr
  kurumsal iletişim

  Global Marketing Week Istanbul'a kurumsal katılım hakkında bilgi edinin.

  rvd@rvd.org.tr
  Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanmaktadır.

  David; küresel markaların pazarlama işlerini daha iyi, daha hızlı ve daha ucuz hale getirmelerine yardımcı olmak için teknolojinin gücünü kullanmak üzere Brandtech Grubu’nu (eski adıyla You&Mr Jones) kurdu. Aynı zamanda, One Young World isimli kâr amacı gütmeyen kuruluşun kurucularından ve “Who Cares Wins: why good business is better business” kitabının yazarıdır.

  Unilever Dijital&Reklam direktörü Conny Braams, pazarlama ve müşteri geliştirme yöntemlerinin uçtan uca dijital dönüşümünden sorumludur. Ocak 2020’en beri bu sorumluluğu yürütmektedir. Aynı zamanda Unilever Leadership Executive üyesidir. Unilever’e 1990 yılında pazarlama stajyeri olarak katılan Conny; Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’da çeşitli yerel ve uluslararası alanlarda Pazarlama, Müşteri Geliştirme, İletişim ve Genel Yönetim görevlerinde bulunmuştur. Unilever Leadership Executive’ye katılmadan önce; Unilever’in Orta Avrupa Genel Müdür Yardımcılığı ve Unilever Benelux Genel Müdürlük görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca bu bölgelerde dijitalde yeniden yapılanma ve pazarlama dönüşümünü yönetmiştir.

  The Guardian Mark’ı, “Teknoloji Şehrinin Yıldızı” ödülüne layık görmesinden başlayarak, “Dünyamızı değiştiren ve ekonomik büyümeyi artırmaya yardımcı olan insanlardan biri” olarak nitelendirdi. “Silicon 60 Global Teknoloji Girişimcileri”, “En Etkili Londralılar”, “The Sunday Times İngiltere’deki en iyi kişiler”, “The Drum’ın Digerati Listesi”, “The Debrett’in En iyi 10 Dijital Listesi” listelerinde yer almaya devam etti ve milyonlarca görüntülemeye ulaşan bir TED konuşması yapmaya davet edildi.

  Mark, halk tarafından sunulan soruları cevaplamak için zamanımızın en iyi dijital zihinlerini bir araya getirerek toplumdaki dijital bölünmeyi kapatmak için var olan Dijital Liderlik Konseyi’nin başkanıdır. Şimdiye kadar 3000’den fazla soru, dijital uzmanlar konseyi tarafından gönderildi ve cevaplandı.

  Mark, geçtiğimiz birkaç yıl içinde dijital dönüşümü yaygınlaştırma misyonunu üstlendi ve 100’den fazla ülkeye seyahat etti ve her ay binlerce insanı vasıflandırdı. Eğlenceli, etkileyici açılış konuşmaları ve atölye çalışmaları aracılığıyla, dünyanın en güçlü şirketlerini ve ünlülerini dijital olarak dönüştürmek için kullanılan çerçeveleri ve teknikleri öğretiyor.

  AB InBev şirketinin Pazarlama Direktörüdür. 2022 yılı Nisan ayında bu göreve atanan Marcondes, 2005 yılından beri bu şirkette çalışıyor ve aynı zamanda Beyond Beer Co. Global Başkanı olarak görev yapıyor. 1975 yılında doğdu, Brezilya vatandaşıdır ve Business School São ‘den Paulo’dan işletme alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

  Marcondes, 2017’den 2021’e kadar Anheuser-Busch şirketinde Pazarlama direktörü olarak görev alırken dünyanın en büyük bira markalarından bazılarının geniş bir portföyünün pazarlama stratejisini yönetti, Ulusal Reklamverenler Federasyonu’nda (ANA) Yönetim kurulu ve Cannes Lions CMO’su Büyüme Konseyi üyesidir. Ayrıca Adweek’in Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Konseyi’nde yer almaktadır ve Anheuser-Busch’un çok kültürlü pazarlamayı teşvik etmek için AIMM’nin #SeeHer ve #SeeAll ile ortaklıklarını yönetmektedir. AB InBev’a katılmadan önce, Univeler şirketinde marka yönetiminde 7 yıl çalıştı. 

  Naomi Walkland Bumble’ın Avrupa ve Orta Doğu’daki pazarlamasına liderlik ediyor ve markanın 10’dan fazla ülkedeki stratejisini ve kampanyalarını yönetiyor.

  Kadın kullanıcılarına öncelik veren bu popüler uygulama, dünya çapında milyonlarca insanı flörtleşme (Bumble Date), arkadaşlık (Bumble BFF) ve profesyonel ağ oluşturma (Bumble Bizz) arasında birbirine bağlıyor.

  Naomi Walkland, kadınları destekleyerek ve güçlendirerek Bumble’ın kadınların ilk hamleyi yapmalarına yardımcı olma misyonunu ilerletmek için ticari zekayı yaratıcılıkla birleştiriyor.

  İngiltere’de Siyah Aşk’ı kutlayan ‘’My Love is Black Love’’ gibi yenilikçi ve yaratıcı kampanyalara Bumble’da öncülük etti. Geçtiğimiz yıl pandemi sonrası kısıtlamalar hafifledikçe insanları güvenli şekilde buluşmaya teşvik etmek için yeni ürün özellikleri ve kampanyalar başlatarak markanın COVID’de yükselmesine yardımcı oldu.

  2017 yılında, profesyonel kadınların değişimi nasıl karşıladığını ve amaçlarını bulduğunu araştıran uluslararası panel serisi ‘The Power of Quitting’i kurdu.

  Mastercard Pazarlama ve İletişim Direktörü, WFA Başkanı Raja Rajamannar, MasterCard’ın geleneksel pazarlama disiplinlerini yönetmenin yanı sıra, dünya çapında iletişim ve dijital pazarlamasından sorumludur. MasterCard’a katılmadan önce, şirketin 10 milyar dolarlık Medicare Advantage işinin geri dönüşünü denetlediği ve aynı zamanda M&A, pazarlama veri analitiği ve inovasyon gibi işlevleri yönettiği Anthem’de başkan yardımcısı ve baş dönüşüm sorumlusu olarak görev yaptı. Anthem’den önce pazarlama, iletişim, halkla ilişkiler, inovasyon, veri analitiği ve uluslararası iş geliştirme dahil olmak üzere kurumsal çaptaki işlevleri denetleyen Humana’nın Uluslararası CEO’su ve inovasyon ve pazarlama sorumlusu olarak görev yaptı. Daha önce, Citigroup’ta 15 yıl çalıştı ve Kuzey Amerika için temel kredi kartları işinin liderliği de dahil olmak üzere bir dizi üst düzey yöneticilik yaptı. 2004’ten 2006’ya kadar Diners Club North America’nın başkanı ve CEO’suydu. Ayrıca Citi’nin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için kredi kartları ve tüm tüketici varlık ürünleri başkanlğını yürüttü. Citigroup’tan önce, Hindistan’da Unilever’de bir dizi üst düzey ürün, satış ve pazarlama pozisyonlarında bulundu. Rajamannar 2013’ten beri Mastercard’ın iletişim ve pazarlama ekibine liderlik etmenin yanı sıra çok satan ve Türkçe’ye de çevrilen Quantum Marketing: Mastering the New Marketing Mindset for Tomorrow’s Consumers kitabının yazarıdır.